Volvo C40 Recharge Twin Motor Electric Ultimate

Volvo C40 Recharge Twin Motor Electric Ultimate

Opsione Baze
 • Model Year: 2023
 • CON: 10290059
 • Konsumi I Elektricitetit: 17.5 kWh/100km
 • CO₂ combined cycle 0 g/km
 • Autonomia elektrike: 547 km
 • Kapacitet bagazhi: 413 litra
 • Ngarkesa
 • Dyshemeja e bagazheve të palosshme me ndarës ngarkese dhe ndarës për çanta për blerje
 • Dera e pasme me hapje dhe mbyllje elektrike
 • Rrjetë ndarëse e bagazhit
 • Mbrojtës metalik i pragut të çizmeve
 • Ndarja e ngarkesës së përparme
 • Karikimi
 • Kabllo për karikimin e baterisë Modaliteti 2, Lloji 2, 2,3 kW, 10A, njëfazor me prizë Schuko (7 m)
 • Kabllo për karikimin e baterisë Modaliteti 3, Lloji 2, maksimumi. 16 A, trefazor (6 m)
 • Klima
 • Kondicioner
 • Pompë nxehtësie
 • Sistemi i cilësisë së ajrit të pastruesit të ajrit me zonë të avancuar të pastërtisë
 • Timoni me ngrohje elektrike
 • Klima e parkimit pas vrapimit
 • Kondicioner automatik i kontrolluar elektronikisht me dy zona
 • Ngrohës elektrik i kabinës
 • Sensori i lagështisë
 • Exterior
 • Dritat e mjegullës me teknologji LED
 • Rondelet e fenerëve me presion të lartë
 • Tapa pasqyre të jashtme me ngjyrë të zezë me shkëlqim
 • Disqe aliazhi me prerje me diamant të zi 19″ me 5 fole
 • Disqe aliazhi 19″ me 5 fole me prerje me diamant të zi (të pasme)
 • Kornizë xhami anësore me fund të zi me shkëlqim
 • Fenerët LED vetë-nivelues “Thor Hammer” me drita LED gjatë ditës dhe funksion kundër shkëlqimit (Ndezur/Fikur)
 • Grila e përparme e mbuluar me kornizë dhe insert me ngjyrë të koordinuar me karrocerinë
 • Gomat standarde
 • Pasqyra me dyer të rregullueshme elektrike, të palosshme dhe me ngrohje
 • Tavan I  fiksuar panoramik në xham të laminuar
 • Bojë metalike si standard
 • Interior
 • Mbështetës i krahut qendror i përparmë me mbajtëse filxhani dhe kosh mbeturinash të lëvizshëm
 • Mbështetësi i krahut qendror i pasëm me mbajtëse filxhani
 • Titulli i Antracitit
 • Ngjyra e futjes së dekorimit të derës – Antracit
 • Kapëse e çantës në derën e kutisë së dorezave
 • Ndriçimi ‘nivel mesatar’
 • Inserte dekorative ‘Origjina’
 • Doreza e marsheve prej lëkure sintetike me futje alumini
 • Mbrojtëse metalike të pragut të dyerve dhe logoja ‘Recharge’ në pjesën e përparme
 • Pasqyra të kota me ndriçim
 • Dyshekë të brendshëm tekstili për dysheme
 • Tuneli qendror me fund të zi me shkëlqim
 • Ndarjet e ruajtjes në tunelin qendror (nën mbështetësen e përparme), në tunelin e anës së shoferit dhe në pjesën e përparme të tunelit
 • Timoni i rregullueshëm në lartësi dhe thellësi me tre fole prej lëkure sintetike ‘Sport’ me veshje metalike
 • Performanca
 • Timoni me fuqi adaptive
 • Transmision me një marsh EDT (Electric Drive Train)
 • Ndenjeset
 • Mbështetëset e kokës së jashtme të sediljeve të pasme me palosje elektrike
 • Selia e shoferit e rregullueshme elektrike
 • Sedilja e pasagjerit e rregullueshme elektrike
 • Sediljet e përparme me ngrohje
 • 5 vende
 • Lirimi mekanik i sediljes së rreshtit të dytë
 • Tapiceri me pëlhurë premium ‘City Canvas’
 • Sediljet e përparme me jastëk të zgjatur përpara
 • Sedilje të tipit comfort
 • Mbështetje mesit (e rregullueshme elektrike me 4 drejtime) për sediljet e përparme
 • Siguria
 • Ndriçimi i sigurt në shtëpi – Aktivizimi në kohë i dritave të përparme
 • Drive pa çelës dhe hyrje pa çelës
 • Airbag me madhësi të plotë nga ana e shoferit dhe pasagjerit
 • Airbag gjuri në anën e shoferit
 • Mbyllje automatike e dyerve
 • Çelësi i kujdesit
 • Tasti i aktivizimit/çaktivizimit të airbag-it anësor të pasagjerit
 • Bllokues elektrik i papërshkueshëm nga fëmijët për dyert e pasme
 • Mbyllje e dyfishtë
 • Dritare anësore me xham të temperuar
 • IC – Perde e fryrë
 • Pikat e ngjitjes ISOFIX për sediljet e pasme jashtë
 • ISO-fix – Pikat e ankorimit në sediljen e pasagjerit të përparmë
 • Kompresori i lëvizshmërisë Volvo
 • Kompleti i ndihmës së parë
 • SIPS – Side Impact Protection System
 • Asistencë për Sigurinë – Ndihmë për Mbajtjen e Korsisë
 • Asistencë për sigurinë – Zbutja e korsisë përballë
 • Asistencë për Sigurinë – Informacion për Shenjat Rrugore
 • TPMS – Sistemi i monitorimit të presionit të gomave
 • Trekëndësh paralajmërues
 • WHIPS – Sistemi i mbrojtjes nga kamzhiku
 • Mbështetje për drejtimin e automjetit
 • Ndihma për shoferin – Ndihma për ndalimin e urgjencës
 • Ndihmë shoferi – Ndihmë pilot
 • Ndërgjegjësimi i Shoferit – BLIS me Ndihmën e Drejtimit
 • Ndërgjegjësimi i shoferit – Paralajmërimi dhe Zbutja e Përplasjes së pasme dhe Paralajmërimi i Trafikut të kryqëzuar
 • Ndihmë parkimi, përpara, pas dhe anash
 • Ndihma vizuale e parkimit 360°
 • Ekrani i shoferit 12.3”
 • EBL – Dritat e Frenave Emergjente
 • Ndihma për nisjen në kodër HSA, Ndihma për nisjen në kodër
 • Kufizues i shpejtësisë
 • Manuali i pronarit dixhital
 • Pasqyra të jashtme dhe të brendshme me pamje të pasme me sistem elektrik kundër shkëlqimit
 • Mbështetja e biletave
 • Teknologjia dhe Audio
 • Sistemi audio Premium Sound Harman Kardon®
 • Apple CarPlay®
 • Bluetooth® me funksion pa duar dhe transmetim audio
 • Kontrollet me shumë funksione në timon
 • Shërbimi Dixhital* – Aplikacioni Volvo Cars
 • Shërbimet Dixhitale* – Shërbimet e integruara të Google: Google Maps, Google Assistant, Google Play Store
 • Karikimi me wireless
Opsione Shtese
 • Ngjyra Crystal White Pearl  Metalike
 •   Sedile Charcoal Connect Suede textile/Microtech in Charcoal interior
 • Disqe 20″ 5-Spoke Black Diamond Cut
 • Paketa CLIMATE
 • Sedile te perparme me ngrohje
 • Timoni me ngrohje
 • Xhamat e Pasem te Erret
 • Pergatitja per Bllokimin ndaj Alkoolit
 • Heat Pump
Informacion i përgjithshëm
€70,180
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri Dual Motor- 402 HP
Karburanti: Elektrike
Ngjyra Jashte: Crystal Pearl White
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay