Volkswagen Tiguan

Volkswagen Tiguan

Opsione Baze
 • 8 Airbag
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Xhama Elektrike
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
Opsione Shtese
 • Disqe Alumini 18"
 • Drita Mjegulle
 • ECO Start/Stop
 • Pilot Automatik
 • Sedile Comfort
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem USB
 • Timon i Pozicionueshem
 • Timon Prej Lekure
Informacion i përgjithshëm
Cmimi €23,900
€19,900
ID 1152
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 140000km
Viti 2016
Motorri 2.0 - 150 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e bardhe (metallic)
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: diferencial para
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay