Volkswagen Tiguan 4motion

Volkswagen Tiguan 4motion

Opsione Baze
 • Front Assist
 • Lane Assist
 • Asisst Park Exit
 • Side Assist
 • Kroskot Elektronik
 • Drita full LED
 • Sensor parkimi para dhe pas
 • Active Cruise Control
 • Emergency Brake Assist
 • Timon me komanda multifunksional
 • Klimatizator me 3 zona
 • Pasqyra elektrike me ngrohje
 • Usb aux bluetooth navigator
 • Isofix
 • Pasqyra me palosje
 • Drive Mode
 • Autohold
 • Start Stop
 • Xhama elektrik
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €25,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 145,000km
Viti 2017
Motorri 2.0 - 190 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay