Volkswagen Tiguan

Volkswagen Tiguan

Opsione Baze
 • 8 Airbag
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Xhama Elektrike
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
Opsione Shtese
 • Disqe Alumini 18"
 • Drita Mjegulle
 • ECO Start/Stop
 • Pilot Automatik
 • Sedile Comfort
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem USB
 • Timon i Pozicionueshem
 • Timon Prej Lekure
Informacion i përgjithshëm
Cmimi €25,500
ID 1152
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 140000 kmkm
Viti 2018
Motorri 2.0 l
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e bardhe (metallic)
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto

Emri (*)

Email (*)

Numer telefoni

Subjekti

Kalkulatori Financiar
Çmimi i automjetit ( €)
Norma interesit (%)
Periudha (muaj)
Paradhënie ( €)
Llogarit
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay