Volkswagen Tiguan 2.0 TDI

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI

Opsione Baze
 • Timon me komanda multifunksional
 • Sensor parkimi para dhe pas
 • Drita full led
 • Klimatizator 3 zona
 • Front assist
 • Active cruise control
 • Limitator shpejtesie
 • Emergency brake assist
 • Lane assist
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem Bluetooth
 • CD Player
 • AUX
Informacion i përgjithshëm
€25,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 114000km
Viti 2017
Motorri 2.0
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay