Volkswagen Polo

Volkswagen Polo

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • AUX
 • CD Player
 • Gomë Rezerve Mini
 • Pasqyrat me Komandim
 • Radio Dixhitale - DAB
Informacion i përgjithshëm
€8,490
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 149000km
Viti 2016
Motorri 1.0 - 60HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: e bardhe
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Manual
Tipi Auto
Rrota aktive: diferencial para
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay