Volkswagen Golf 7

Volkswagen Golf 7

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
 • Klimatizator automatik 2 zona
 • Start stop
 • Drita halogjene
 • Aux radio sdcard
 • Auto hold
 • Frena dore automatike
 • Mbeshtetese krahu
 • Isofix
 • Pasqyrat me ngrohje
 • Xhamat elektrik
Opsione Shtese
 • Auto Hold
 • ECO Start/Stop
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €14,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 120,000km
Viti 2016
Motorri 1.6 - 105 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Compact
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: diferencial para
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay