Toyota RAV 4 Hybrid Comfort

Toyota RAV 4 Hybrid Comfort

Opsione Baze

Siguria:

 • Paketa e Sigurisë Aktive TSS (Toyota Safety Sense®)
 • PCS (Sistemi para-përplasjes) – një sistem i zbulimit paraprak dhe alarme për përplasje të mundshme (përfshirë këmbësorët dhe çiklistët) me ndihmën e frenimit automatik
 • ACC (Kontrolli i Përshtatshëm i Navigimit)
 • LDA (Lane Departure Warning Warning) – sistemi i paralajmërimit në rast të ndërrimit të paqëllimtë të korsisë me ndihmën e rrugëzimit automatik
 • LTA (Ndihma e gjurmës së korsisë)
 • AHB (Rreze automatike e lartë)
 • RSA (Ndihma e Shenjave Rrugore)
 • ABS (Sistemi i frenimit anti-bllokues
 • BA (Ndihma e Frenimit)
 • EBD (Shpërndarja elektronike e forcës së frenimit)
 • TRC (Kontrolli i tërheqjes)
 • VSC (Kontrolli i Stabilitetit të Automjetit) – kontroll i qëndrueshmërisë me opsionin e fikjes
 • Jastëk ajri për shoferin dhe pasagjerin përpara me funksionim në dy faza
 • Jastëkët anësorë përpara
 • Qese ajri perde anësore për rreshtin e përparmë dhe të pasmë
 • Jastëk ajri për gjunjët e shoferit
 • ISOFIX në rreshtin e 2-të
 • WIL (Whiplash Intrusion Lessening) – sistemi i uljes së dëmtimit të qafës në vendet e para
 • AVAS (Sistemi i Qasjes së Automjetit

Të tjera:

 • Sistemi Push Start
 • Ndaloni dhe filloni sistemin automatik të fikjes dhe fillimit
 • Funksioni Follow me home (fenerët e vonuar)
 • Sensori i dritës
 • Frena automatike e parkimit elektronik me opsionin e fikjes
 • HAC (Hill Assist Control)
 • EPS (Drejtues elektrik)
 • Imobilizuesi elektronik i motorit
 • DAB – marrës dixhital i radios

Interiori:

 • Kondicionim automatik i ajrit me filtër anti-pluhur
 • Lëvizja elektrike e të gjitha dritareve me funksionin One Touch
 • Toyota Touch 2 me ekran me prekje me ngjyra 8 “(pa CD)
 • Lidhja e telefonit Smart – mundëson pajtueshmëri me aplikacionet Apple CarPlayTM * dhe Android AutoTM * (* disponueshmëria e varur nga smartphone)
 • Ekran me ngjyra me shumë informacion 4,2 “
 • Lidhje Bluetooth®
 • 1x Portë e përparme USB dhe 2x porta të pasme
 • Timon lëkure dhe leva e ndërrimit të marsheve
 • Menaxhimi i pajisjes audio, telefonit, kompjuterit në bord dhe kontrollit të lundrimit në timon
 • Timon i rregullueshëm për lartësinë dhe thellësinë
 • Sedilia e shoferit e rregullueshme për lartësinë
 • Mbështetëse në qendër të përparme
 • Sirtar në tavan për syze dielli (jo për Premium)
 • Mbrojtës dielli me pasqyrë kozmetike për shoferin dhe pasagjerin përpara
 • Porta 12V (2 para, 1 pas)
 • Tonneau për mbulimin e hapësirës së bagazhit
 • Dysheme dyshe (bagazh)

Eksteriori:

 • Fenerë bi-LED me rreze automatike të rregullimit të lartësisë
 • Dritat LED të ditës dhe të pasme
 • Dritat e mjegullës së përparme
 • Pasqyra të rregullueshme në mënyrë elektrike, të palosshme dhe të nxehta në ngjyrën e trupit
 • Disqe 17 “
 • Gomat 225/65 R17
 • Dorezat e derës dhe parakolpin e përparmë në ngjyrën e trupit
 • Shirit i kromuar në dritaret anësore
 • Gome rezerve
 • Spoiler i pasëm
 • Binarët e çatisë
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €37,500
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 2.5 - 175 Hp
Karburanti: Hibrid
Ngjyra Jashte: e bardhe (metallic)
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay