Toyota Land Cruiser

Toyota Land Cruiser

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Sensor parkimi para dhe prapa
 • Kamera e pasme parkimi
 • Radio/Cd/Usb/Aux
 • Shift Lock
 • DAC/ESP/ABS
 • Keyless Start
 • Drita Xenon
 • Klimatizator 3 zona
 • Cool Box ( Frigorifer)
 • Cruise Control
 • Pasqyra me komandim Elektrik
 • PWR Heat
 • Isofix
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €26,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 160,000km
Viti 2013
Motorri 3.0 - 190 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay