Toyota Land Cruiser

Toyota Land Cruiser

Opsione Baze
 • Sistem Frenimi ABS
 • Mbeshtetese Kokash Aktive Para
 • Sistem frenimi Brake Assistant
 • Sistem EBD Electronic Brake Distribution
 • Sistem VSC Vehicle Stability Control
 • Sistem EBS Emergency Brake Signal
 • Airbag per Shoferin dhe Pasagjerin
 • Airbag Anesore
 • Airbag Perde per Rrjeshtin e Pare dhe te Dyte
 • Airbag per Gjurin per Shoferin
 • Rripa Sigurimi Me Pretensionues
 • Limitator per Tensionimin e Rripave
 • ISOFIX per Rrjeshtin e Dyte
 • Klimatizator Automatik Zonal
 • Xhama Elektrike me Funksionim One-Touch dhe Mekanizem Sigurie
 • Radio CD, Mp3, 9 Altoparlante dhe RDS
 • Toyota Touch 2 me Permase 8″ Me Ngjyra
 • Dalje AUX / USB External
 • Sistem Bluetooth
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Timon i Pozicionueshem ne Thellesi dhe Lartesi
 • Kompjuter Bordi
 • Sedile e Shoferit e Pozicionueshme ne Lartesi
 • Mbajetse Syzesh
 • 3 x Dalje 12V
 • Sedile te Pasme me Palosje 40: 20 : 40
 • Filter ndaj Pluhurave
 • Mbeshtese Krahu Qendrore Para e Pozicionueshme
 • Mbulese e Hapesires se Bagazhit
 • Pasqyrat e Jashtme me Komandim & Palosje & Ngrohje
 • Disqe Alumini 17’’
 • Dimensioni i Gomave : 265/65 R17
 • Parakolp dhe Prapakolp ne Ngjyren e Trupit
 • Dorezat e Dyerve ne Ngjyren e Trupit
 • Grila Para ne Ngjyre Kromi
 • Gome Rezerve e Pozicionuar ne Pjesen e Poshtme
 • Pedana Anesore ne Ngjyre te Zeze
 • Drita Mjegulle Para LED
 • Shina te Integruara ne Cati
 • Drita te Dites LED
 • Drita te Pasme LED
 • Xhami Para me Mbrojtese Dielli UV
 • Sistem Smart Entry
 • Sistem Start/Stop me Buton
 • Sistem A-TRAC Kontroll i Traksionit
 • Bllokues i Diferencialit Qendror
 • Sistem DAC Downhill Assist Control
 • Sistem HAC Hill Assist Control
 • Sensore Automatik i Dritave
 • Alarm Perimetrik dhe Bllokues i Motorrit
 • Instalime Elektrike per Trailerin
 • Sistem i Monitorimit te Presionit te Gomave
 • Pilot Automatik
 • Sensore Parkimi Prapa
 • Kamera e Pasme
 • Xhama te Erret
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €53,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2020
Motorri 2.8 - 177 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (Santorini Black) (metallic)
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay