Toyota Land Cruiser 150

Toyota Land Cruiser 150

Opsione Baze
 • ABS (Anti-lock Brake System)
 • Mbeshetese Kokash Aktive Para
 • EBD (Electronic Brake force Distribution)
 • VSC (Vehicle Stability Control)
 • EBS (Emergency Brake Signal)
 • Airbag per Pasgjaret Para me 2 Faza
 • Airbag Anesore
 • Airbag Perde
 • Airbag per Gjurin e Shoferit
 • Pretensionues i Rripave te Sigurimit
 • Pyrotechnic front seat belt pretensioners
 • ISOFIX per Rrjeshtin e Dyte
 • Side curtain airbags for third row (only for 5 doors vehicles)
 • Xhama Elektrike me Funksion One Touch
 • Dalje USB
 • Bluetooth®
 • Timon me Komanda Multifunksional me Inserte Druri/Lekure dhe Ngrohje
 • Timon i Pozicionueshem ne Lartesi dhe Thellesi – Easy Entry function
 • Kompjuter Bordi
 • Mbeshtetese Krahu Para e Pozicionueshme
 • Vend per Mbajtesen e Syzeve
 • Pasqyre e Brendshme per Kabinen
 • 3x 12V Dalje Voltazhi
 • Mbulese e Hapesires se Pasme te Bagazhit
 • MM19 per Smart phone connectivity (Apple Carplay & Android car)
 • Klimatizator Automatik Zonal
 • 7 Vende
 • Kontroll i Stabilitetit
 • DAC – Downhill Assist Control – (only with automatic transmission)
 • HAC (Hill Assist Control) – (only with automatic transmission)
 • Sistem Alarmi dhe Immobilizer
 • Sensore Dritash
 • Fshirese Xhami me Ngrohje
 • Stop&Start
 • AHC (Active height control) – Rregullim Automatik Lartesise se Shasise me pozicionim Manual te Amortizatoreve te Pasme (Hi, Normal)
 • AVS (Adaptive Variable Suspension) Me pozicionim te Fortesise (Comfort, Normal, Sport)
 • Klimatizator Automatik me 3 Zona
 • Pasqyre e Brendshme FotoKromatike
 • Sedile Lekure
 • Sedile Klimaterike Para
 • Sedile Me Ngrohje Para
 • Sedile Me Ngrohje Prapa
 • Timon me Ngrohje
 • Sedile Elektrike Para
 • Sedile me Memorie per Shoferin
 • SIstem Multimedia per Pasagjeret e Pasme RSE
 • Tavan Xhami me Hapje
 • Detaje te Kromuara ne Grilen Para
 • Detaje te Kromuara te Erreta ne Dritat e Mjegulles
 • Ekran TFT i Panelit te Instrumentave Optitron
 • Kutia Sendeve me Ftohje
 • Inserte Druri
 • Toyota Touch 2 GO PLUS me Ekran 8 “touch Sensitiv & Navigator
 • 14 Altoparlante JBL Premium Synthesis 5.1
 • Pasqyra me Palosje, Ngrohje
 • Gome Rezerve
 • Pedana Anesore ne Ngjyre Argjendi dhe Ndricim
 • Drita te Dites LED Day Light
 • Drita LED te Pasme lights
 • Xhami me Mbrojtje UV
 • Sensore Parkimi Para dhe Para
 • Xhama te Erret Prapa
 • 19-Disqe Alumini
 • Goma 265/55 R19
 • Larje Fenereve
 • Grila Para e Kromuar
 • Drita Bi-LED
 • Keyless Smart Entry & Push Start system
 • A – TRAC (Active traction control)
 • All wheel drive (4×4)
 • Bllokues I Diferencialit Qendror
 • TPMS (Monitorues I Presionit te Gomave)
 • Crawl Control – Sistem Ndihmues i Toyotes, i cili mban shpejtesi te uleta kur udhetohet ne terrene malore dhe kontrollon fuqine frenuese te motorrit (5 mundesi shpejtesish te ndryshme)
 • BSM (Blind Spot Monitoring)
 • RCTA (Road Cross Traffic Alert)
 • Off-road Traction Monitoring System
 • Body Angle Monitoring System
 • MTS (Multi terrain select) off-road assistance system (5 different base types to provide the best possible grip)
 • KDSS Kinetic Dynamic Suspension System
 • Adjustable driving mode (Normal, Eco, Comfort, Sport, Sport+)
 • PVM camera system/monitoring (360°, front off road support)
 • Sequential shift (S mode)
 • Pilot Automatik
 • Kamera e Pasme
 • DAB
 • Sensore Shiu
 • Bllokues I Diferencialit te Pasme
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €69,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 2.8 - 204 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Vintage Brown
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 7

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay