Toyota Land Cruiser 150

Toyota Land Cruiser 150

Opsione Baze
 • Sistem Frenimi ABS
 • Mbeshteteset e Kokave Aktive Para
 • Sistem Brake Assistant BA
 • Sistem Electronic Brake Distribution EBD
 • Sistem Vehicle Stability Control VSC
 • Sistem Emergency Brake Signal EBS
 • Airbag per Shoferin dhe Pasagjerin
 • Airbag Anesore Para dhe Prapa
 • Airbag Perde Para dhe Prapa
 • Airbag per Gjurin e Shoferit
 • Ripa Sigurimi me Limitues Force
 • ISOFIX Prapa
 • Disqe 19’’ Alumini me Goma 265/55 R19
 • Shina ne Cati
 • Grila Para e Kromuar me Detaje Argjendi
 • Xhami Para me Mbrojtje Ultraviolet UV
 • Xhama te Erret
 • Pedana Anesore Alumini me Prifil te Kromuar dhe me Ndricim
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Kamera Prapa
 • Pasqyrat e Jashtme ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat e Jashtme me Funksion me Ulje Gjate Ecjes Prapa
 • Dritat Para BI-LED
 • Drita Prapa LED
 • Drita te Dites LED
 • Drita Mjegulle LED
 • Larje e Dritave Para
 • Sistem i Fikjes se Dritave ‘’Follow-Me-Home’’
 • Klimatizator Automatik Zonal me 3 Ndarje Zonash
 • Xhamat Elektrike me Funksion ‘’One-Touch’’
 • Sistem Toyota Touch 2 GO PLUS Ekran 8’’ me Ngjyra,
 • Sistem Navigacioni Sensitiv me Prekje
 • Sistemi Audio Premium JBL Synthesis Sound 14 Altoparlante & Dalje AUX & USB
 • Digital Radio Broadcasting DAB
 • Ekrani i Kilometrazhit i Cilesise Optitron TFT me Ngjyra
 • 7 Vende, me Palosje 50:50
 • Mbulese e Hapesires se Bagazhit
 • Gome Rezerve
 • Sistem Bluetooth
 • Timon me Komanda Audio dhe Piloti Automatik
 • Mbeshtetese Krahu Para e Pozicionueshme
 • Filter i Ajrit te Kabines Kunder Pluhurave
 • Pasqyra e Bendshme Fotokromatike
 • Sedile Lekure dhe Mbeshteteset e Krahut prej Lekure
 • Sedile Para me Ftohje/Ngrohje
 • Sedile Prapa me Ngrohje
 • Timon me Inserte Druri & Lekure me Ngrohje
 • Leva e Transmisionit me Inserte Druri & Lekure
 • Sedilet Para me Pozicionim Elektrik
 • Sedilet e Rrjeshtit te trete me Palosje Elektrike
 • Me Timon me Pozicionim Elektrik, Thellesi dhe Lartesi dhe Funksion ‘’Easy-Entry’’
 • Frigorifer ne Mbeshtetesen e Krahut Para
 • Inserte Druri ne Kabine
 • Dalje Voltazhi 220V
 • Dorezat e Dyerve te Kromuara (nga Brenda)
 • Memorie per Sedilen e Shoferit + Timonin Elektrik + Pasqyrat e Jashtme
 • Ekrane DVD per Pasagjeret e Pasme
 • Tavan Xhami me Hapje (Jo Panoramik)

 

 • Sistem TSS Toyota Safety Sense :
 • PCS Sistem Para-Perplasje me Asistence Automatike Kunder-Perplasje dhe Njohje Pedestrianeve
 • LDA Sistem Lajmerues i Korsise
 • AHB Sistem Automatik i Dritave te Gjata
 • ACC Sistem Adaptiv i Pilotit Automatik
 • RSA Sistem Njohes i Tabelave te Shpejtesise
 • Funksion Keyless Entry
 • Funksion Keyless Start/Stop
 • A – Trac Sistem Active Traction Control
 • Traksion All Wheel Drive 4×4
 • Reduksion e Shpejtesise se Transmisionit 4×4
 • Bllokues i Diferencialit Qendror
 • Bllokues Elektronik i Diferencialit te Pasme
 • Monitorues i Presionit te Gomave TPMS
 • Sistem Trailer Stability Control TSC
 • Sistem Downhill Assist Control DAC
 • Sistem Hill Assist Control HAC
 • Sistem Active Height Control AHCKontroll i Stabilitetit
 • Suspensione KDSS – Kinetic Dynamic Suspension System
 • Suspensione Adaptive Variable me Opsione ‘’Comfort-Sport-Normal’’
 • Selektor Multi-Terrain Off-Road Assistence
 • Sistem Crawl Control – Sistem Ndihmues i Toyota i cili ndihmon te mbahet shpejtesia e ulet ne terrene specifike ne bashkepunim me sistemi e frenimit – 5 mundesi te ndryshme shpejtesie.
 • Alarm Perimetrik me Bllokues i Motorrit (Immobiliser)
 • Sensor Automatik i Dritave
 • Sensor Automatik i Fshireseve te Xhamit
 • Fshireset e Xhamit me Ngrohje
 • Sistem Blind Spot Monitoring BSM – Ndihmues i Pikave te Padukshme
 • Road Cross Traffic Assist – Ndihmues i Kryqezimeve
 • Sistem Monitorimi i Traksionit Off-Road
 • Sistem Monitorimi te Kendeve te Mjetit
 • Selektor i Menyrave te Guides (Normal – ECO – Comfort – Sport – Sport+)
 • Sistem Surround Camera View 360*
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €69,300
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 2.8
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 7

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay