Toyota Hilux Invincible TSS

Toyota Hilux Invincible TSS

Opsione Baze

Siguria:

 • ABS (Sistemi i frenimit anti bllokues)
 • BA (Ndihma e frenimit)
 • EBD (Shpërndarja elektronike e forcës së frenimit)
 • TRC (Kontrolli i tërheqjes)
 • VSC (Kontrolli i Stabilitetit të Automjetit)
 • AIRBAG për shoferin dhe pasagjerin përpara
 • AIRBAG anësorë
 • Jastëk ajri për gjunjët e shoferit
 • Tensionues piroteknikë të rripit të sigurimit
 • ISOFIX në sedilet e pasme
 • Paketa e Sigurisë Aktive TSS2 (Toyota Safety Sense 2®)
 • PCS (Sistemi para përplasjes) – zbulimi paralajmërues për përplasjet e mundshme të këmbësorëve (ditë / natë) ose çiklistëve
 • ACC (Adaptive Cruise Control)
 • LDA (Lane Departure Warning) – sistemi i paralajmërimit në rast të ndërrimit të paqëllimtë të korsisë me ndihmën  automatike të futjes në korsi
 • LTA (Lane Trace Assist, Ndihma e gjurmës së korsisë)
 • AHB (Auto High Beam) – Sistemi automatik i rregullimit të gjatësisë së rrezes
 • RSA (Ndihma e Shenjave Rrugore)

Të tjera:

 • Sistemi Smart Entry & Push Start për ndezjen
 • Makinë fleksibile me katër rrota
 • Reduktori – pozicionet e levës së ingranazhit H2, H4 dhe L4
 • Bllokimi i diferencialit të pasëm
 • A – TRAC (Kontrolli i tërheqjes aktive)
 • HAC (Hill Assist Control)
 • Sistemi i monitorimit të stabilitetit të rimorkios
 • Vonesa e fikjes së dritave
 • Imobilizuesi i motorit
 • Kamera e pasme parkimi
 • DAC (Kontrolli i ndihmës në malore)
 • Auto LSD (diferencial kundër rrëshqitjes)
 • Navigator
 • Sensorët e parkimit para dhe pas

Interiori:

 • Kondicioner automatik
 • Rregullimi i audios, telefonit, kontrolli i lundrimit, sistemi i kontrollit të timonit LDA (Lane Departure Alert)
 • Bluetooth® Handsfree
 • CD Radio
 • Sistemi i Audios JBL me 9 bokse
 • Portë USB
 • Ekran 4.2” Multi-Info Color Display
 • Timon i rregullueshëm për lartësinë dhe thellësinë
 • Porte karikimi 12 V
 • Shkrirësi i dritares së pasme
 • Xhepa ne dyer
 • Dritaret e përparme dhe të pasme Elektrike
 • Toyota Touch 2 Infotainment 8”
 • Marrësi i Radios Dixhitale (DAB)
 • Timon lëkure dhe levë ingranazhi
 • Porte 220V në sirtarin e mbështetëses qendrore në pjesën e përparme
 • Dy porta 12 V
 • Pasqyrë kozmetike për pasagjerin përpara
 • Brenda dorezave të derës në ngjyrë kromi
 • Detaje argjendi në pult, dyer dhe timon
 • Tapiceri lëkure me ajrosje e zezë dhe gri
 • Sedilet e perparme me ngrohje
 • Sedilia e shoferit elektrike
 • Matës të shpejtësisë “Invincible”
 • Mbështetëse lëkure në qendër me sirtar
 • Insertet e dyerve prej lëkure
 • Brendësia e zezë
 • Ndriçimi i derës së ambientit në ngjyrën blu

Eksteriori:

 • Bllokimi i derës së ngarkesës
 • Bllokimi qendror me telekomandë
 • Pasqyra të jashtme të palosshme të ngrohura, të rregullueshme në mënyrë elektrike
 • Treguesit e drejtimit të integruar në pasqyrën e jashtme
 • Grilë radiatori me krom
 • Pasqyra të jashtme të kromuara dhe doreza të dyerve
 • Pedana fikse
 • Pllaka alumini në pragje
 • Disqe 18”
 • Madhësia e gomave 265/60 R18
 • Rrip i kromuar i dritareve anësore
 • Gomë rezervë me buzë të hedhur
 • Xhamat e pasëm të errët
 • Dritat LED të ditës dhe të pasme me rregullimin automatik të lartësisë së rrezes
 • Dritat LED të ditës me detaje gri
 • Dritat LED të mjegullës përpara dhe pas
 • Parakolp dhe grilë e përparme ” Invincible” në ngjyrë të zezë
 • Dritat e mjegullës së përparme ” Invincible “
 • Parakolp i pasëm në ngjyrë gri të errët
 • Mbrojtja e parakolpit para dhe mbrapa në ngjyrë gri të errët
 • Mbrojtësa të zgjatur “të pathyeshëm”
 • Ngjitëse “Të pathyeshme” në anën e automjetit dhe në pjesën e pasme
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €47,500
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 2.4 - 150 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: gri
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Pick Up
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay