Toyota HILUX DC D4D Limited

Toyota HILUX DC D4D Limited

Opsione Baze
 • ABS (Anti-lock Brake System)
 • BA (Brake Assistance)
 • EBD (Electronic Brake force Distribution)
 • TRC (Traction Control)
 • VSC (vehicle stability control)
 • Kondicioner
 • CD MP3 radio me 6 altoparlante
 • Bluetooth
 • Butonat audio ne timon
 • AUX dhe USB
 • Toyota Touch 2 with a 7” touch color screen
 • Timoni I rregullueshem ne gjatesi dhe lartesi
 • Mbeshtetese krahu qendrore
 • Dritaret e pasme elektrike
 • Heated front seats (only EC)
 • Xhama te Erret
 • Xhami i pasem me ngrohje
 • Dritare elektrike para
 • Sirtari i kroskotit me ftohje
 • Drita per diten
 • Drita Mjegulle Para
 • Pasqyra me Palosje Elektrike
 • Kamera e Pasme
 • Pasqyrat e jashtme me komandim elektrik dhe ngrohje
 • Sinjale te integruara tek pasqyrat e jashtme
 • Me diferencial prapa
 • Clip-wheel drive (4×4)
 • Reduktor – pozicioni I marshit H2, H4 dhe L4
 • Bllokim i diferencialit te pasem
 • A – TRAC (Active Traction Control)
 • HAC (Hill Assist Control)
 • Stabilitet rimorkio
 • Immobilizer
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €39,500
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 9km
Viti 2021
Motorri 2.4 - 150 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e bardhe (metallic)
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Pick Up
Trasmisioni: Automatike
Tipi Mjet Pune
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay