Toyota Hilux D4D 4×4 DC MT6 Comfort

Toyota Hilux D4D 4×4 DC MT6 Comfort

Opsione Baze
 • ABS (Anti-lock Brake System)
 • EBD (Electronic Brake force Distribution)
 • TRC (Traction Control)
 • VSC (vehicle stability control)
 • ISOFIX
 • Pasqyrat e jashtme dhe dorezat e dyerve ne ngjyre te zeze
 • Mbyllje qendrore me pult
 • Pasqyrat e jashtme me komandim elektrik dhe ngrohje
 • Sinjale te integruara tek pasqyrat e jashtme Prize 12v
 • Xhami i pasem me ngrohje
 • Dritare elektrike para
 • Sirtari i kroskotit me ftohje
 • Xhepa ne sediljet e para
 • Dritaret e pasme elektrike
 • Clip-wheel drive (4×4)
 • Reduktor – pozicioni I marshit H2, H4 dhe L4
 • Bllokim i diferencialit te pasem
 • A – TRAC (Active Traction Control)
 • HAC (Hill Assist Control)
 • Stabilitet rimorkio
 • Funksion dritash “Follow-me home function”
 • Immobilizer
 • Sensor drite
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €29,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2020
Motorri 2.4 - 150 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e bardhe (metallic)
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Pick Up
Trasmisioni: Manual
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay