Toyota HILUX “CITY” TSS

Toyota HILUX “CITY” TSS

Opsione Baze

MOTORRI

 • 4 cilindra ne linje
 • 2393 cc
 • Euro 6
 • 400 NM @1600-2000 RMP
 • 150 KF
 • Transmision Manual me 6 raporte

SIGURIA

 • ABS (Anti-lock Brake System)
 • BA (Brake Assistance)
 • EBD (Electronic Brake force Distribution)
 • TRC (Traction Control)
 • VSC (vehicle stability control)
 • Airbag ballore per shoferin dhe pasagjerin para
 • Airbag anesore
 • Airbag anesore perde per rradhen e pare dhe te dyte
 • Airbag per gjurin e shoferit
 • Rripa sigurimi ne sediljen e pasme
 • Tre mbeshtetese koke
 • Kufizues force te rripit te sigurimit
 • Tensionues piroteknik te rripave te sigurimit para
 • Caktivizim automatic i airbag te pasagjerit (kur instalohet sedilja e femijes)
 • ISOFIX ne rradhen e dyte

TEKNIKA

 • Me diferencial prapa
 • Clip-wheel drive (4×4)
 • Reduktor – pozicioni I marshit H2, H4 dhe L4
 • Bllokim i diferencialit te pasem
 • A – TRAC (Active Traction Control)
 • HAC (Hill Assist Control)
 • Stabilitet rimorkio
 • Funksion dritash “Follow-me home function”
 • Immobilizer
 • Sensor drite
 • Adaptive Cruise Control

INTERIOR

 • Kondicioner
 • CD MP3 radio me 6 altoparlante
 • Bluetooth
 • Butonat audio ne timon
 • AUX dhe USB
 • Toyota Touch 2 with a 7″ touch color screen
 • Timoni I rregullueshem ne gjatesi dhe lartesi
 • Mbeshtetese krahu qendrore me vend magazinimi
 • Vend magazinimi nen sediljen e pasme
 • Vend per syzet
 • Prize 12v
 • Xhami i pasem me ngrohje
 • Dritare elektrike para
 • Sirtari i kroskotit me ftohje
 • Xhepa ne sediljet e para
 • Dritaret e pasme elektrike
 • Sun visor with illuminated make-up mirror for the driver

EXTERIOR

 • Disqe 17” Alumini
 • Gomat 265/65 R17
 • Drita per diten
 • Xhama te Erret
 • Drita Mjegulle Para
 • Pasqyra me Palosje Elektrike
 • Grila Para e Kromuar
 • Pedana Fikse
 • Kamera e Pasme
 • Parakolpi dhe Prapakolpi ne Ngjyren e Trupit
 • Inserte Kromi ne Prapakolp
 • Mbrojtje per kabinen
 • Pasqyrat e jashtme dhe Dorezat e dyerve te Kromuara
 • Mbyllje qendrore me pult
 • Pasqyrat e jashtme me komandim elektrik dhe ngrohje
 • Sinjale te integruara tek pasqyrat e jashtme
 • Brave tek dera e bagazhit
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
€43,500
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 2.4 - 150HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: gri
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Pick Up
Trasmisioni: Manual
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 3
Ulese: 4

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay