Smart EQ fortwo

Smart EQ fortwo

Opsione Baze
 • Full Led lights para dhe pas
 • Kondicioner AC
 • Bluetooth Aux Usb
 • Kamera e pasme parkimi
 • Emergency Brake Assist
 • Timon me komanda multifunksional
 • Tavan Xhami panoramik
 • Sedile me ngrohje
Informacion i përgjithshëm
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 9000km
Viti 2021
Motorri Elektrik - 82 HP
Karburanti: Elektrike
Ngjyra Jashte: Blu
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 3
Ulese: 2

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay