Skoda Kodiaq

Skoda Kodiaq

Opsione Baze
 • Timon me komanda multifunksional
 • Dritat full led
 • Bagazh me hapje atuomatike
 • Sedile lekure ngorhje
 • Klimatizator 3 zona
 • Kamera e pasme parkimi
 • Sensor parkimi para dhe pas
 • Tavan xhami panoramik me hapje
 • Terheqje 4×4
 • 7 vende
Informacion i përgjithshëm
€25,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 150000km
Viti 2018
Motorri 2.0-150 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: gri
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 7

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay