Seat Arona Xcellence

Seat Arona Xcellence

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Cruise Control
 • Disqe Alumini 16"
 • Drita Mjegulle
 • Drita te Dites LED
 • Dritat Automatike
 • Dritat Full LED
 • ECO Start/Stop
 • Front Assist
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Ndezje Start/Stop
 • Paketa Park Assist
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Distronic Plus
 • Sistem Keyless Entry
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem USB
 • Tavan me kontrast portokalli
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €17,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 21,000km
Viti 2018
Motorri 1.6 - 95 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: gri
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Compact
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: diferencial para
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay