Range Rover Vogue SDV8

Range Rover Vogue SDV8

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
 • Transmision Automatik Me 8 Raporte
 • Traksion AWD
 • Suspensione Me Ajer
 • Klimatizator Automatik Me 4 Zona
 • In Control Touch
 • Sistem Navigacioni In Control Touch Pro
 • Sistem Audio Meridian Sound
 • Disqe Alumini 20″
 • Drita LED
 • Sensore Parkimi Para & Prapa
 • Sistemi Surround Camera 360*
 • Bagazhi Me Hapje Mbyllje Automatike
 • Sistem Soft Close per Dyert
 • Sistem Keyless EntryISOFIX
Opsione Shtese
 • CD Player
 • Disqe Alumini 22"
 • Dritat Full LED Matrix
 • Inserte Druri Grand Black Lacque
 • Paketa Black Design
 • Riveshje e Tavanit Ebony Alcantara
 • Sedile me Ftohje Para
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €96,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 72,735km
Viti 2019
Motorri 4.4 - 339 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (Santorini Black) (metallic)
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay