Range Rover Vogue LWB

Range Rover Vogue LWB

Opsione Baze
 • Sensor parkimi para dhe pas
 • Kamera e pasme parkimi
 • Blind spot assist
 • Autonomus emergency brake assist
 • Lane departure warning
 • Drive Dynamic Select
 • Bagazh me hapje dhe mbyllje elektrike
 • Tavan xhami panoramik me hapje
 • Klimatizator 4 zona
 • Sedile me ngrohje para dhe pas
 • Sedile me ftohje para dhe pas
 • Sedile me masazh para dhe pas
 • Sistem amortizimi me ajer
 • Drita full LED para dhe pas
 • Active Cruise Control
 • Sistem Audio Meridian
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Navigacioni
 • Sedile me levizje elektrike para dhe pas
 • Rear Seat Entertainment
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
€83,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 33000km
Viti 2017
Motorri 3.0 - 258HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)
Ngjyra Brenda: E bardhe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 4

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay