Range Rover Vogue

Range Rover Vogue

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Transmision Automatik Me 8 Raporte
 • Ndezje/Fikje me Buton Start/Stop
 • ECO Start/Stop
 • Traksion AWD + Terrain Response
 • Suspensione Me Ajer me VeteNivelim
 • Klimatizator Automatik Me 2 Zona
 • Sistem Navigacioni Touch Pro Duo
 • Paneli Instrumentave TFT Dixhital
 • Sistem Audio Land Rover 250W
 • Disqe Alumini 20″
 • Dritat Full LED me Grafike Daytime LED
 • Sensore Parkimi Perpara dhe  Prapa
 • Kamera Parkimi E Pasme
 • Bagazhi Me Hapje Mbyllje Automatike
Opsione Shtese
 • Dalje Klimatizatori Prapa
 • Disqe Alumini 22"
 • Emergency Brake Assist
 • Kamera 360 Grade
 • Meridian Sound System
 • Paketa Black Design
 • Paketa Drive Pro
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sedile me Ngrohje Pas
 • Sistem Keyless Entry
 • Sistemi Soft Close
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €89,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 95,000km
Viti 2019
Motorri 4.4 - 340 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Eiger Grey
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay