Range Rover Velar R-Dynamic

Range Rover Velar R-Dynamic

Opsione Baze
 • Sedile elektrike ngrohje ftohje
 • Kamera parkimi 360 grade
 • R dynamic
 • Hapje bagazhi automatike
 • Amortizim me ajer
 • Timon elektrik/kamosh/multifunkskional
 • Ambient light i konfigureshem
 • Drive dynamic assist
 • Meridian sound system
 • Drita full led para dhe pas
Informacion i përgjithshëm
€49,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 145000km
Viti 2018
Motorri 3.0-300 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: gri
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay