Range Rover Velar D300 SE

Range Rover Velar D300 SE

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Timon elektrik me komanda multifunksional
 • Drita full LED para dhe pas
 • Sensor parkini para dhe pas
 • Kamera e pasme parkimi
 • Guidance Lane Assist
 • Sedile elektrike me memorie
 • Drive Pro Pack 2
 • Sistem amortizimi me ajer
 • Tavan xhami panoramik me hapje
 • Meridian Surround Sound system
 • Klimatizator me 2 zona
 • Cruise Control
 • Limitator shpejtesie
 • Pasqyra elektrike me palosje
Opsione Shtese
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Blind Spot Monitoring
 • Cross Traffic Alert
 • Driver Condition Monitor
 • Emergency Brake Assist
 • Sedile me Ftohje
 • Sedile me Masazh
 • Sedile me Ngrohje
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €79,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 9,000km
Viti 2018
Motorri 3.0 - 300 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Kaikoura Stone
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay