Range Rover Velar D300 SE

Range Rover Velar D300 SE

Opsione Baze
 • Disqe Alumini 21”
 • Black Pack (Pasqyrat, Disqet dhe Tavani te zeza)
 • Head Up Display
 • Keyless Entry
 • Bagazhi me hapje dhe mbyllje elektrike
 • Sedile me levizje elektrike me memorie
 • Sedile elektrike te pasme
 • Rear Entertainment Seats
 • Sistem Audio Meridian Surround
 • Sistem amortizimi me ajer
 • Dynamic Drive Select
 • Hill Descend Control
 • Lane Keep Assist
 • AEB
 • Limitator Shpejtesie
 • Sensore parkimi para dhe pas
 • Kamera e pasme parkimi
 • Timon me komanda multifunksionale
 • Pasqyra me palosje elektrike
 • Tavan xhami panoramik me hapje
 • Bluetoth
 • Sistem Navigacioni
 • Sedile me ngrohje, ftohje dhe masazh
Informacion i përgjithshëm
cmimi €58,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 140000km
Viti 2017
Motorri 3.0 - 300HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Kaikoura Stone
Ngjyra Brenda: Kafe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay