Range Rover Velar D300 HSE R-Dynamic

Range Rover Velar D300 HSE R-Dynamic

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Adaptive Cruise Control
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Cross Traffic Alert
 • Dritat Full LED
 • Emergency Brake Assist
 • Forward Collision Warning
 • Head Up Display
 • Ionizim I Ajrit te Kabines
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Meridian Sound System
 • Paketa Drive Pro
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sistem Keyless Entry
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Suspensione me Ajer
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €69,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 79,000km
Viti 2018
Motorri 3.0 - 300 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Fuji White
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay