Range Rover Velar D300 HSE

Range Rover Velar D300 HSE

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Transmision Automatik Me 8 Raporte
 • Traksion 4×4
 • Sistem Navigacioni In Control Touch Pro Duo
 • Disqe Alumini 19″
 • Sensore Parkimi Para & Prapa
 • Kamera e Pasme
 • Sistem Audio Meridian 380W
 • Bagazh Me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Tavani Me Veshje Ebony Morzine
 • Sistem Lane Departure Warning
 • Drita Premium LED me DRL
 • Klimatizator Automatik Me 2 Zona
 • Keyless Start
Opsione Shtese
 • Sistemi Audio Meridian 3D Surround
 • Pllake ndricuese me logo R-Dynamic
 • Adaptive Terrain Response
 • Ambient Light
 • Disqe Alumini 22"
 • Dritat Full LED Matrix
 • Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual
 • Paneli In Control Touch Pro Duo
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile Klimaterike Para
 • Sedile me Masazh
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €99,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 3.0 - 300 HP
Karburanti: Diesel | Mild Hybrid
Ngjyra Jashte: Santorini Black
Ngjyra Brenda: Tan Lux
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay