Range Rover Velar D240 R-Dynamic S AWD

Range Rover Velar D240 R-Dynamic S AWD

Opsione Baze
 • Transmision Automatik Me 8 Raporte
 • Traksion 4×4
 • Paneli Instrumentave TFT Dixhital
 • Disqe Alumini 18″ Sparkle Silver
 • Sistem Audio
 • Tavani Me Veshje Light Oyster Morzine
 • Sistem Lane Departure Warning
 • Klimatizator Automatik Me 2 Zona
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Kamera parkimi Prapa
 • Keyles Entry
Opsione Shtese
 • Paketa e jashtme Black
 • Amortizim me ajer 4C
 • Disqe Alumini 21"
 • Drita Mjegulle LED
 • Dynamic Select Drive Mode
 • Gomë Rezerve Mini
 • Head Up Display
 • Kamera 360 Grade
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
CMIMI €75,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 45000km
Viti 2020
Motorri 2.0 - 240HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Brenda: Light Oyster
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay