Range Rover Velar D240 R-Dynamic S

Range Rover Velar D240 R-Dynamic S

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Transmision Automatik Me 8 Raporte
 • Traksion 4×4
 • Paneli Instrumentave TFT Dixhital
 • Disqe Alumini 18″ Sparkle Silver
 • Sistem Audio
 • Tavani Me Veshje Light Oyster Morzine
 • Sistem Lane Departure Warning
 • Klimatizator Automatik Me 2 Zona
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Kamera parkimi Prapa
 • Keyles Entry
Opsione Shtese
 • Adaptive Terrain Response
 • Disqe Alumini 21"
 • Drita Mjegulle
 • Gomë Rezerve Mini
 • Kamera 360 Grade
 • Paketa Black Design
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Tavan Xhami me Hapje
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €82,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 2.0 - 240 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Eiger Grey
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay