Range Rover Velar D240 R-Dynamic S

Range Rover Velar D240 R-Dynamic S

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Traksion 4×4
 • Paneli Instrumentave TFT Dixhital
 • Disqe Alumini 18″ Sparkle Silver
 • Sistem Audio
 • Tavani Me Veshje Light Oyster Morzine
 • Sistem Lane Departure Warning
 • Klimatizator Automatik Me 2 Zona
Opsione Shtese
 • Blind Spot Monitoring
 • Disqe Alumini 19"
 • Dritat Full LED
 • Meridian Sound System
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Tavan Xhami Panoramik Fix
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €63,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 30,000km
Viti 2019
Motorri 2.0 - 240 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (Santorini Black) (metallic)
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay