Range Rover Velar D240 R-Dynamic S

Range Rover Velar D240 R-Dynamic S

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Paketa Lekures Extended
 • Paketa R-Dynamic Black
 • Suspensione Me Ajer Variabel
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Disqe Alumini 21"
 • Dritat Full LED
 • Impianti Audio 380W Meridian
 • Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Lane Departure Warning
 • Paketa Drive
 • Paneli In Control Touch Pro Duo
 • Riveshje e Tavanit Morzine
 • Sedile me Ngrohje
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Shina Te Zeza Ne Çati
 • Sistem Keyless Entry
 • Sistem Navigacioni
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Tavani me kontrast Santorini Black
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €88,300
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2020
Motorri 2.0 - 249 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Kaikoura Stone
Ngjyra Brenda: Metalic
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay