Range Rover Velar D200 S

Range Rover Velar D200 S

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • – Transmision Automatik Me 8 Raporte
 • – Traksion 4×4
 • – Sistem Navigacioni PIVI Pro
 • – Paneli Instrumentave TFT Dixhital
 • – Disqe Alumini 19″ Sparkle Silver
 • – Sensore Parkimi Para & Prapa
 • – Sistem Kamera 3D Surround
 • – Sistem Audio Meridian 380W
 • – Bagazh Me Hapje/Mbyllje Automatike
 • – Tavani Me Veshje Light Oyster Morzine
 • – Sistem Lane Departure Warning
 • – Drita Premium LED me DRL
 • – Klimatizator Automatik Me 2 Zona
 • – Keyless Entry & Keyless Start
Opsione Shtese
 • Inserte Druri Satin Umber
 • Adaptive Cruise Control
 • Ambient Light
 • Disqe Alumini 19"
 • Paketa Driver Assist
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Tavan Xhami Panoramik Fix
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €75,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 14000km
Viti 2021
Motorri 2.0 - 204 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Byron Blue
Ngjyra Brenda: Metalic
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay