Range Rover Velar D200 S

Range Rover Velar D200 S

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Traksion 4×4
 • Sistem Navigacioni In Control Touch Pro Duo
 • Disqe Alumini 19″
 • Sensore Parkimi Para & Prapa
 • Kamera e Pasme
 • Sistem Audio Meridian 380W
 • Bagazh Me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Tavani Me Veshje Ebony Morzine
 • Sistem Lane Departure Warning
 • Drita Premium LED me DRL
 • Klimatizator Automatik Me 2 Zona
 • Keyless Start
Opsione Shtese
 • Paketa Premium Exterior
 • Ambient Light
 • Disqe Alumini 19"
 • Gomë Rezerve Mini
 • Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual
 • Paketa Driver Assist
 • Paneli In Control Touch Pro Duo
 • Sedile Klimaterike Para
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Set Tapetesh Premium
 • Sistem Keyless Entry
 • Tavan Xhami Panoramik Fix
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
€79,200
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 2.0 - 200 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (Santorini Black) (metallic)
Ngjyra Brenda: Light Oyster
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay