Range Rover Velar D180 SE

Range Rover Velar D180 SE

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Speed limit awareness
 • Guidance Lane Assist
 • AEB (Autonomus Emergency Brake)
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Blind Spot Monitoring
 • Cross Traffic Alert
 • Cruise Control
 • Drita full LED para dhe mbrapa
 • Driver Condition Monitor
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Limitator shpejtesie
 • Meridian Sound System
 • Paketa Drive Pro
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile me Ftohje
 • Sedile me Ngrohje
 • Suspensione me Ajer
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Timon i Pozicionueshem Elektrik
 • Timon me Komanda Multifunksional
Informacion i përgjithshëm
€62,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 68000km
Viti 2018
Motorri 2.0 - 180HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Santorini Black
Ngjyra Brenda: Vintage Tan
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay