Range Rover SWB P530

Range Rover SWB P530

Opsione Baze
 • Transmision Automatik Me 8 Raporte
 • Ndezje/Fikje me Buton Start/Stop
 • Adaptive Dynamics
 • Traksion AWD + Terrain Response
 • Suspensione Me Ajer
 • Klimatizator Automatik Me 4 Zona
 • Sistem Navigacioni Touch Pro Duo
 • Paneli Instrumentave TFT Dixhital
 • Sistem Audio Land Rover 250W
 • Disqe Alumini 22″10 Spoke Style 1073
 • Dritat Full LED me Grafike Daytime LED
 • Sensore Parkimi Perpara dhe Prapa
 • Sistem Kamera 360* 3D
 • Bagazhi Me Hapje Mbyllje Automatike/Sensor
 • Meridian Reference Sound System
 • Head Up Display
 • Wireless Charger with Booster
Opsione Shtese
 • Tavan Panoramik me Hapje
 • Shadow Exterior Pack
 • Disqe 22″ Style 1073 Gloss Dark Grey
 • Sedile Para/Prapa Klimaterike
 • Insert Druri Gloss Grand Black veneer
 • Meridian™ Sound System

Xhama te Erresuar

Informacion i përgjithshëm
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri 4.4
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: Batumi Gold
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay