Range Rover SWB AUTOBIOGRAPHY

Range Rover SWB AUTOBIOGRAPHY

Opsione Baze

– Transmision Automatik Me 8 Raporte

– Ndezje/Fikje me Buton Start/Stop

– Adaptive Dynamics

– Traksion AWD + Terrain  Response

– Suspensione Me Ajer 

– Klimatizator Automatik Me 4 Zona

– Sistem Navigacioni Touch Pro Duo

– Paneli Instrumentave TFT Dixhital

– Sistem Audio Land Rover 250W

– Disqe Alumini 22″10 Spoke Style 1073 

– Dritat Full LED me Grafike Daytime LED

– Sensore Parkimi Perpara dhe  Prapa

– Sistem Kamera 360* 3D

– Bagazhi Me Hapje Mbyllje Automatike/Sensor

– Meridian Reference Sound System

– Head Up Display

– Wireless Charger with Booster

Opsione Shtese

– Tavan Panoramik me Hapje

– Disqe 22″ Style 1073, Diamond / Dark Grey

– Sedile Para/Prapa Klimaterike

– Meridian™ Sound System

– Frigorifer Ne Mbeshtesen e Shoferit

Informacion i përgjithshëm
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri 3.0 - 350 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Eiger Grey
Ngjyra Brenda: Caraway
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay