Range Rover SVR

Range Rover SVR

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Paketa e jashtme SVR me fibër karboni
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Disqe Alumini 20"
 • Drita te Dites LED
 • Dritat Full LED
 • ECO Start/Stop
 • Emergency Brake Assist
 • Head Up Display
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa)
 • Meridian Sound System
 • Paketa Drive Pro
 • Paneli In Control Touch Pro Duo
 • Sedile Klimaterike Para
 • Sedile me Ftohje
 • Sedile me Ngrohje
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sistem Surround Camera 360*
 • Suspensione me Ajer me Vetenivelim
 • Tavan Xhami Panoramik Fix
 • Timon me ngrohje
 • Xhama te Erret te Laminuar
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €128,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 39,000km
Viti 2020
Motorri 5.0 - 575 Hp
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: Eiger Grey
Ngjyra Brenda: e kuqe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay