Range Rover SV

Range Rover SV

Opsione Baze
 • Transmision Automatik Me 8 Raporte
 • Ndezje/Fikje me Buton Start/Stop
 • ECO Start/Stop
 • Traksion AWD + Terrain Response
 • Suspensione Me Ajer me VeteNivelim
 • Sistem Navigacioni Touch Pro Duo
 • Paneli Instrumentave TFT Dixhital
 • Sistem Audio Land Rover 250W
 • Mbyllje e Dyerve Soft
 • Dritat Full LED me Grafike Daytime LED
 • Sensore Parkimi Perpara dhe Prapa
 • Sistem Audio MeridianTM Sound System
 • Bagazhi Me Hapje Mbyllje Automatike
 • Emergency Braking
Opsione Shtese

• Konfigurim me Perzgjedhje Terreni
• Tavan Xhami Panoramik
• Xhama te Erret te Riforcuar
• Disqe 23* Style 1077,Satin Dark Grey
• Sistem Surround Camera 360
• Head Up Display

Informacion i përgjithshëm
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri 4.4-615 HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: Sunrise Copper in Satin Finish
Ngjyra Brenda: SV Perlino Semi-Aniline
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 4

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay