Range Rover Sport SDV6 HSE

Range Rover Sport SDV6 HSE

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • SD Card
 • AEB (Autonomus Emergency Brake)
 • Adaptive Terrain Response
 • Ambient Light
 • AUX
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Blind Spot Monitoring
 • Drita full LED me kthim dhe perkulje
 • Driver Condition Monitor
 • Forward Collision Warning
 • Ganxhe e pasme
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Klimatizator Automatik Zonal 3 Zona (Prapa)
 • Meridian Sound System
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile me Ftohje
 • Sedile me Masazh
 • Sedile me Ngrohje
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Sistem USB
 • Timon i Pozicionueshem Elektrik
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Timon Prej Lekure me Ngrohje
Informacion i përgjithshëm
€69,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 85000km
Viti 2018
Motorri 3.0 - 258 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Eiger Grey
Ngjyra Brenda: Ebony Black
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay