Range Rover Sport TDV6

Range Rover Sport TDV6

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • 7 vende
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • CD Player
 • Cruise Control
 • Disqe Alumini Black Design
 • Drive Mode
 • ECO Start/Stop
 • Emergency Brake Assist
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Paketa Black Design
 • Pasqyrat me Palosje Elektrike
 • Radio Dixhitale - DAB
 • SD Card
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sedile me Ngrohje Pas
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Sistem Navigacioni
 • Smartphone Integration (Apple Carplay - Android Auto)
 • Suspensione me Ajer
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Voice control
Informacion i përgjithshëm
€74,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 59000km
Viti 2018
Motorri 3.0 - 258 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Hakuba Silver
Ngjyra Brenda: Ebony Black
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 7

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay