Range Rover Sport Td6

Range Rover Sport Td6

Opsione Baze
 • Emergency Brake Assist
 • Lane keep assist
 • Timon me komandim elektrik
 • Timon me komanda multifunksionale
 • Sedile Elektrike ngrohje ftohje para
 • Sedile elektrike ngrohje pas
 • Meridian Sound System
 • Dyer me sistem soft close
 • Sistem amortizimi me ajer
 • Keyless entry
 • Keyless start
Opsione Shtese
 • ABS
 • AEB (Autonomus Emergency Brake)
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • ESP
 • Kamera 360 Grade
 • Sedile Elektrike
 • Sedile me Ftohje
 • Sedile me Ngrohje
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
Informacion i përgjithshëm
€47,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 125000km
Viti 2016
Motorri 3.0 - 258HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Yulong White
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay