Range Rover Sport SVR

Range Rover Sport SVR

Opsione Baze
 • Sedile elektrike ngrohje ftohej para
 • Sedile ngrohje pas
 • Klimatizator 4 zona
 • Tavan xhami panoramik me hapje
 • Drita full led para dhe pas
 • Emergency brake assist
 • Active cruise control
 • Kamera parkimi 360 grade
 • Keyless entry start
 • Dyer me thithje
Informacion i përgjithshëm
€120,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 49000km
Viti 2020
Motorri 5.0 - 575 HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: Santorini Black
Ngjyra Brenda: Ebony
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay