Range Rover Sport SDV8 HSE

Range Rover Sport SDV8 HSE

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Adaptive Cruise Control
 • Adaptive Terrain Responsoe
 • AEB (Autonomus Emergency Brake)
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Blind Spot Monitoring
 • Drita Full LED Matrix
 • Ekrane Të Pasëm 10"
 • Forward Collision Warning
 • Frigorifer ne mbeshtetesen e krahut
 • Ganxhe elektrike per terheqe
 • Impianti Audio 825W Meridian
 • Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa)
 • Limitues shpejtësie inteligjent
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile me Ftohje
 • Sedile me Ngrohje
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Traffic Sign Recognition
Informacion i përgjithshëm
€89,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 40000km
Viti 2018
Motorri 4.4 - 340HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay