Range Rover Sport SDV8 HSE Dynamic

Range Rover Sport SDV8 HSE Dynamic

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Adaptive Air Suspension
 • Adaptive Cruise Control
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Blind Spot Monitoring
 • Drita Full LED Matrix
 • Frigorifer ne mbeshtetesen e krahut
 • Kamera 360 Grade
 • Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa)
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile me Ftohje
 • Sedile me Ngrohje
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Timon me ngrohje
 • Traffic Sign Recognition
Informacion i përgjithshëm
cmimi €103,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 33000km
Viti 2019
Motorri 4.4 - 340HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Fuji White
Ngjyra Brenda: Ebony/Pimento
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay