Range Rover Sport SDV8 HSE

Range Rover Sport SDV8 HSE

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • AEB (Autonomus Emergency Brake)
 • Blind Spot Monitoring & Reverse Traffic Detection
 • CD Player
 • Cruise Control
 • Drita Xenon me detaje LED
 • Driver Fatigue Alert
 • Dynamic Select Drive Mode
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Lane Departure Warning
 • Limitator shpejtesie
 • Meridian Sound System
 • SD Card
 • Sedile Elektrike
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sedile me Ngrohje Pas
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Keyless Entry
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem USB
 • Suspensione me Ajer
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Timon i Pozicionueshem Elektrik
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Timon me ngrohje
 • Traffic Sign Recognition
Informacion i përgjithshëm
Cmimi €61,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 104000km
Viti 2017
Motorri 4.4 - 340HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Jeshile
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay