Range Rover Sport SDV6 HSE Dynamic

Range Rover Sport SDV6 HSE Dynamic

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Drive Pro Pack
 • Adaptive Cruise Control
 • Adaptive Terrain Response
 • Ambient Light
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • CD Player
 • Disqe Alumini 21"
 • Dritat Full LED Matrix
 • ECO Start/Stop
 • Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet
 • Impianti Audio 380W Meridian
 • Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual
 • Ionizim I Ajrit te Kabines
 • Klimatizator Automatik Zonal 3 Zona (Prapa)
 • Lane Departure Warning
 • Pajisje Frigoriferike
 • Paneli In Control Touch Pro Duo
 • Pasqyra me errësim automatik
 • Pasqyrat me Palosje Elektrike
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile me Ftohje
 • Sedile me Ngrohje
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Keyless Entry
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem Surround Camera 360*
 • Sistem USB
 • Sistemi Drejtimit Elektrik
 • Suspensione me Ajer me Vetenivelim
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €107,000
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2019
Motorri 3.0 - 306 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Fuji White
Ngjyra Brenda: e kuqe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

Emri (*)

Email (*)

Numer telefoni

Subjekti

Kalkulatori Financiar
Çmimi i automjetit ( €)
Norma interesit (%)
Periudha (muaj)
Paradhënie ( €)
Llogarit
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay