Range Rover Sport P575 SVR

Range Rover Sport P575 SVR

Opsione Baze
 • Sedile elektrike me ngrohje dhe ftohje para
 • Sedile me ngrohje pas
 • Klima 4 zona
 • Tavan xhami panoramik me hapje
 • Carbon Pack
 • Timon elektrik/ngrohje/multifunksional
 • Drive Pack Dynamic Pro
 • Drita Matrix LED
 • Blind Spot Assist
 • Emergency Brake Assist
Informacion i përgjithshëm
€125,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 56000km
Viti 2019
Motorri 5.0 - 575 HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: Eiger Grey
Ngjyra Brenda: Ebony
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay