Range Rover Sport P400e

Range Rover Sport P400e

Opsione Baze
 • Tavan xhami panoramik me hapje
 • Klimatizator 4 zona
 • Sedile elektrike ngrohje ftohje
 • Blind spot assist
 • Emergency brake assisst
 • Ambietn light i konfigurueshem
 • Drita full led para dhe pas
Informacion i përgjithshëm
€82,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 35000km
Viti 2021
Motorri 2.0-400 HP
Karburanti: Benzinë Plug-in Hybrid
Ngjyra Jashte: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay