Range Rover Sport P380 HSE Dynamic

Range Rover Sport P380 HSE Dynamic

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
 • Drita Full led
 • Sensor parkimi para dhe pas
 • Kamera 360*
 • Klimatizator 4 zona
 • Adaptive terrain response 2
 • Amortizim me ajer
 • Sedile elektrike/memorie/ngrohje/ftohje
 • Tavan Xhami panoramik me hapje
 • Bagazh me hapje/mbyllje buton
 • Timon me elektrik/komanda multifunksional / ngrohje
 • Drita Full led
 • Sensor parkimi para dhe pas
 • Kamera 360*
 • Klimatizator 4 zona
 • Adaptive terrain response 2
 • Amortizim me ajer
 • Sedile elektrike/memorie/ngrohje/ftohje
 • Tavan Xhami panoramik me hapje
 • Bagazh me hapje/mbyllje buton
 • Timon me elektrik/komanda multifunksional / ngrohje
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €67,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 26,000km
Viti 2019
Motorri 3.0 - 380 Hp
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: Hakuba Silver
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

Emri (*)

Email (*)

Numer telefoni

Subjekti

Kalkulatori Financiar
Çmimi i automjetit ( €)
Norma interesit (%)
Periudha (muaj)
Paradhënie ( €)
Llogarit
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay