Range Rover Sport HSE

Range Rover Sport HSE

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Adaptive Terrain Response
 • AEB (Autonomus Emergency Brake)
 • Ambient Light
 • Amortizim me ajer 4C
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • CD Player
 • Dritat Full LED
 • ECO Start/Stop
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Keyless start
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Lane Departure Warning
 • Levat e Nderrimit te Marsheve ne Timon
 • Meridian Sound System
 • Pedana Statike
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile me Ngrohje
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Keyless Entry
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem USB
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Voice control
Informacion i përgjithshëm
Cmimi €57,900
€54,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 88000km
Viti 2017
Motorri 3.0 - 306HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Fuji White
Ngjyra Brenda: Kafe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay